ARCTIC SILVER Matrix Thixotropic Premium Thermal C

Matrix Tixotropný Premium Thermal zmes vyvinutá v spolupráci s Timom poradcov a na základe ich uznávanom 0098 mastnoty, ponúka optimálny výkon v náročných stredne veľkých škáry situácií. Je určený pre širokú škálu aplikácií medzi moderných vysoko výkonných CPU a GPU a vysoko výkonných chladičov aleb ... viac
Objednávací kód: 201063062
Kód výrobcu: MATRIX
Výrobca: ARCTIC SILVER
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 5,23 €
Cena s DPH: 6,28 €
Porovnanie Obľúbené

Matrix Tixotropný Premium Thermal zmes vyvinutá v spolupráci s Timom poradcov a na základe ich uznávanom 0098 mastnoty, ponúka optimálny výkon v náročných stredne veľkých škáry situácií. Je určený pre širokú škálu aplikácií medzi moderných vysoko výkonných CPU a GPU a vysoko výkonných chladičov alebo roztoky vo vode chladenie.

Vlastnosti:

Thermal Matrix:
Unikátna zmes mikronizovaného oxidu zinočnatého, oxidu hlinitého a hliníkových častíc v silikónovom základnom oleji tvorí tepelne vodivé maticu, ktorá poskytuje výkon svojej triede a výnimočnú dlhodobú stabilitu.

Výkon atribúty:
Silikón zavesenie tekutín a vodivých plnív Matice sú navrhnuté pre jednoduché použitie a vynikajúce zmáčanie povrchu. To zvyšuje výkon v miernych aplikáciách škáry a ponúka lepší výkon ako ostatné Arctic Silver maloobchodný trh tepelných látok vo veľkých škáry situácií. Pri prvom použití, Matrix zmáča teplotné povrch a vypĺňa mikroskopické dutiny a údolia. S časom, tlaku, tepla a vibrácií, Matrix dosahuje vynikajúce tepelný kontakt medzi povrchmi.

Elektrická izolácia:
Matrice nie je elektricky vodivý.

Výkon:
2-12 stupňov Celzia nižšia CPU úplné základné zaťaženie teploty než štandardné tepelné zlúčeniny alebo tepelnej podložky, merané kalibrovaným tepelnú diódy ukotvené v najteplejšej časti jadra CPU.

Matrix sa predáva v:
Maloobchod: 2,5 g striekačka

Špecifikácia:

Priemerná veľkosť častíc:
7,8 mikrónov 0,00031 palcov

Teplotné limity:
Peak: -50 ° C až 135 ° C

Oblasť pokrytia:
2,5 gramov striekačky. (O 1cc)
Na vrstvu 0,003 "tučný, jedna trubica
pokrývajú približne 20 in2.

RoHS:
Áno
-------------------------------------------------- ------------------------------

V dobe zábehu:
Vďaka jedinečnej použitej nosného média a tvarov a veľkostí tepelne vodivých častíc v Matrixe, bude to trvať minimálne 300 hodín a viac tepelných cyklov pre dosiahnutie maximálnej častíc na častice tepelnej vodivosti a chladiča k rozhraniu CPU dostať maximum vodivosť. (Toto obdobie bude dlhšie v systéme bez ventilátora na chladiči.) V systémoch merania skutočnej vnútornej jadro teploty cez interné diódy CPU, bude nameraná teplota často výrazne klesnúť počas tohto obdobia "break-in". Tento vlámaniu sa v priebehu normálneho používania počítača, sa vyskytujú, ak je počítač vypnutý čas od času a rozhrania sa nechá vychladnúť na teplotu miestnosti. Po vlámaní je kompletný, počítač môže byť ponechaný v prípade potreby.

-|CZ|SK|EN